Kategórie Inštrukcia

Ako si vyrobiť detský dom v letnej chate sami
Inštrukcia

Ako si vyrobiť detský dom v letnej chate sami

Domček pre deti do letnej chaty pre domácich majstrov je vynikajúcim darčekom pre deti. Môže byť vyrobený z rôznych materiálov a veľkosti sa môžu líšiť. Môžete vytvoriť niečo také (fotografia č. 1), a ak máte priestor, môžete vytvoriť oveľa väčšiu štruktúru. Zvážte niekoľko možností výstavby domov.

Čítajte Viac
Inštrukcia

Reprezentatívna borievka Gold Star pre letnú chatu

Juniper Gold Star je jednou z najlepších vždyzelených záhrad. Miesto nájde na vysokohorskom kopci, pozdĺž plotu alebo pri altánku. Z toho môžete vytvoriť atraktívne zabezpečenie. Ihličnaté rastliny majú množstvo pozitívnych vlastností, ktoré potešia každého obyvateľa leta: mimoriadna plasticita; pekná farebná paleta v ktoromkoľvek ročnom období; schopnosť odolávať zmenám teploty; nedostatok potreby dostatočného zvlhčovania; schopnosť rásť takmer na každej pôde.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Kakaové sladké korenie - hybrid pre veľkých milovníkov ovocia

Sladká paprika, ktorá sa tiež nazýva bulharská, sa na trhu s osivom prezentuje v mnohých odrodách a krížencoch. A len málo z nich spĺňa také požiadavky, ako je veľká veľkosť, veľká hrúbka ich stien, veľká chuť a univerzálnosť ovocia. Jednou z odrôd, alebo skôr hybridov, ktoré spadajú pod tento opis, je paprika Kakadu od výrobcu semien poľnohospodárskej spoločnosti Gavrish.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Blue Star v záhrade: Juniper Blue Star

Juniper Blue Star, ktorú záhradníci a dizajnéri vysoko oceňujú, sa líši od ostatných ihličnanov svojou kompaktnou veľkosťou, nízkou mierou rastu a úžasnou tyrkysovou farbou mladých výhonkov. Rozprestiera sa na skalách skalného alebo vysokohorského kopca a pripomína hviezdicu, ktorá sa rozhodla vyhrievať na slnku.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Rýchle pečenie na panvici

V lete, keď je na ulici dusivé teplo, nechcem rúru naozaj zapáliť a zohriať už horúci vzduch v kuchyni. Ale sladkosti na čaj nikto nezruší, a to ani v lete. V takýchto prípadoch sa ryžovanie rýchlo stáva panvicou: recepty takýchto dezertov nie sú menej kvalitné ako tradičné sladké jedlá z rúry.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Opis odrody jahôd Maryshka

Rozmanitosť odrôd záhradných jahôd je veľmi veľká, niekedy je dokonca ťažké si vybrať. Českí chovatelia chovali novú odrodu Maryshka, mnohí chcú pestovať jahody a jej plody. Táto odroda nezanecháva ľahostajného záhradníka. Čo je to jahoda, jej popis, výsadba a starostlivosť sa bude diskutovať nižšie.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Metódy množenia hyacintu

Rozmnožovanie hyacintov alebo, ako sa bežne hovorí, farieb dažďa, nie je ťažké. Každá pani, dokonca aj malá záhradka, môže túto kvetinu rozmnožiť podľa svojej radosti a názorov ľudí okolo. Hyacinty - rastliny sú dnes veľmi populárne. Vyzerajú veľmi elegantne.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Reprodukčná technológia hľúz dahlia

Propagácia hľuzoviek hľúzami je jednou z najúčinnejších metód, s ktorou sa často stretávajú pestovatelia kvetov. To vám umožní získať krásne a veľké kvetenstvo so svetlými odtieňmi. A aby sa výsledok uspokojil, je potrebné dodržiavať určité pravidlá a odporúčania. Výber hľuzy na pestovanie kvetín Mnohí ľudia radi kúpia rezané dahlias a obdivujú ich v dome.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Ako pestovať štandardný ríbezle

Rybíz je chutné a zdravé bobule, ale jeho pestovanie je namáhavé. Preto sa čoraz viac ľudí zaujíma o to, ako pestovať štandardné ríbezle. Faktom je, že pestovanie štandardných ríbezlí si vyžaduje podstatne menej práce a nie je nijak zvlášť ťažké. Ako pestovať taký ríbezle, príde na to aj neskúsený záhradník.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Vynikajúce recepty na cibuľové koláče

Nepochybne možno povedať, že koláče so zelenou cibuľkou a vajcami, vyprážané na panvici - klasika. Mnohí ich milujú od detstva, aj keď sú pripravení elementárnym spôsobom a vždy sú schopní uspokojiť vkus a vôňu. Klasické vyprážané koláče so zelenou cibuľou Nutné výrobky na varenie: 300 - 350 gramov pšeničnej múky; štvrtina litra prevarenej vody pri izbovej teplote; 30 - 50 gramov olivového oleja; pol lyžičky soli; 150-200 gramov zelenej cibule; kuracie vajcia - 4 kusy; 30 - 40 gramov kyslej smotany s akýmkoľvek obsahom tuku; soľ, mleté ​​korenie (podľa chuti); slnečnicový olej (na vyprážanie).
Čítajte Viac
Inštrukcia

Najlepšie odrody dahlias: fotografie s menami

Väčšina ľudí spája dahlias s kyticou 1. septembra. Špecialisti na pestovanie pôvodných kvetenstvo navrhli mnoho hybridných a prechodných foriem, ktoré je ťažké klasifikovať. Kombinujú výhody svojich predchodcov, ktoré sa líšia farbou a tvarom, veľkosťou a typom kvetenstvo. Ruskí milovníci záhradných kvetín vedia asi 150 odrôd týchto kvetín.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Kultivar Gladiolus Violetta a ďalšie odrody

Gladiolus Violetta vždy priťahuje oko svojou sofistikovanosťou a krásou. Dnes existuje obrovský výber rôznych rastlín určených na dekoráciu záhrady alebo usadlosti. Niektoré z nich vám umožňujú vytvoriť jednoduchosť a filigránsku vlastnosť konkrétneho krajinného štýlu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Liečivé a prospešné vlastnosti ruží

Rosehip alebo Rōsa je v našej krajine známa rastlina z rodu Rosaceae. V úradnej a tradičnej medicíne sa požadujú nielen plody tejto kultúry, ale široko sa používajú aj liečivé vlastnosti ruží. Botanický opis Bisexuálne kvety s priemerom 1,5 - 10 cm sa môžu vyskytovať jednotlivo alebo môžu byť zbierané do kvetov corymbose alebo paniculate.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Sme naše, sme nové ...

Príbeh ťažko pracujúcej a milujúcej rodiny Abramovovcov bol publikovaný ako súčasť spoločnej súťaže Karcher a. Náš pozemok v dedine je presne taký istý, ako sme snívali: od okraja, bez susedov a uprostred dediny, okolo nej, sú borovica, vianočný stromček, dub, breza, lipa a orgován, javor a horský popol. Na samotnom pozemku rastú jablká a hrušky, ríbezle a maliny, čerešne a višne, slivky a čerešňové slivky.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Ako transplantovať klinčeky

Presádzanie klinčekov je ľahké, ak viete, ako sa starať, a postupujte podľa niektorých dôležitých pravidiel. Koniec koncov, po transplantácii musí rastlina začať a správne sa rozvíjať. Špecialisti navrhujú rozdelenie procesu do konkrétnych fáz. Je dôležité sledovať postupnosť. Možné možnosti Pestovanie klinčekov poskytuje vynikajúci výsledok, ale na tom budete musieť tvrdo pracovať.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Prečo korenie listy sfarbí na bielo

Najbežnejším druhom zeleninového korenia v našej krajine je paprika, ktorá vytvára veľké, husté, krátke tetrahedálne plody a je široko používaná pri varení. Biele listy na korení sa neobjavujú príliš často, ale naznačujú ochorenie rastliny, takže musíte správne určiť príčinu a zvoliť najúčinnejší spôsob riešenia tohto príznaku.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Prútená ruža „Rosary Utersen“ - jasný prízvuk v krajinnom dizajne

Lezecká ružica „Rosarium Uetersen“, ktorá je v mnohých krajinách obľúbená a veľmi žiadaná v podmienkach záhradnej výzdoby, je opísaná pôvodcom ako charakteristická hojným a dlhotrvajúcim kvitnutím pred začiatkom jesenného chladu. Charakteristika a opis odrody Rosa, ktorá lezie „Rosarium Uetersen“, patrí do kategórie huňatých okrasných rastlín, ktoré tvoria silné a zvisle smerované výhonky.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Jemná cuketa so satsebeli omáčkou na zimu

Nikoho neprekvapíte s klasickými receptami na konzerváciu cukety na dlhú dobu, ale ak do kompozície pridáte vynikajúcu satsebelicovú omáčku, takéto jedlo získa novú chuť a úžasnú arómu. Jednoduchá ochrana cukety Budete potrebovať: cuketa - asi tri kg; cibuľa - 500 g; Satsebeli - 400 g; ocot - 1 neúplné sklo; cukor - dve tretiny pohára; rastlinný olej - 150 ml; soľ - 2 hodiny
Čítajte Viac
Inštrukcia

Cícer: všeobecné vlastnosti, výhody a poškodenia

Cícer (Cicer arietinum) je strukovina. Táto užitočná rastlina je známa mnohým ako turecký hrášok, skopový hrášok, shish, cystic alebo nahat. Výhody a poškodenia cíceru sú spôsobené chemickým zložením a výživnou hodnotou strukovín. Botanické vlastnosti Rod Nutov obsahuje viac ako tridsať druhov, ale iba distribúcia v kultúre získala druh Cicer arietinum.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Terénne úpravy podľa nášho názoru

Príbeh Elena Parental o letnej chalupe utopenej v kvitnúcich oblakoch rôznych rastlín bol uverejnený ako súčasť spoločnej súťaže medzi Karcher a. Naša záhrada sa nachádza tridsať kilometrov od Moskvy, severovýchodne od hlavného mesta. Územie, ktoré zaberá, má spolu okolo šesťsto častí. Sme veľká rodina, milujúca náš dom, záhradu, prírodu, krásu v plnom význame.
Čítajte Viac