Otázky a odpovede

Prečo má petúnie bledé listy


Dobrý deň všetkým. Povedz mi, čo sa deje s Petúnie? Bledé letáky. Všetky boli vysadené za jeden deň. Stredne trochu, ale bledo. Drobček je veľmi bledý a list je trochu skrútený. Takmer týždeň stoja pod fytolampom. Predtým bola obvyklá úspora energie.

Rovnaký stojan mám na parapete mesiac! Už som ich kŕmil. Tento rok niečo zle rastie!

Aj ja som nemal nič, ale listy sa začali krútiť ((((čo by mohlo byť?)

Okamžite orežte okraje pohárov ... pôda s okrajom pohára by mala byť na rovnakej úrovni ... pôda je veľmi vlhká a ťažká .... objemy šálok sú pre vaše deti veľmi veľké .... a všetko udržujte pod lampou .... Preložil by som sa do iného kontajnera a vymenil zem ... vo vás sa dokonca zmení na zelenú .... Veľa šťastia !!! uspejete !!!

Normálne sadenice

pôda je ľahká. Existuje polovica rašeliny. Mokré, pretože iba to je napojená. Na najproblematickejšom okraji pohára pod ním. Pokiaľ ide o objem, možno som ich previedol z rašelinových tabliet.

na parapete nemá zmysel. Nie je málo slnka. Dnes deň na loggia na slnku.

Nerobte si starosti, všetko je v poriadku, niektoré z nich preniesli transplantáciu dobre, iné sú horšie, objemy sú správne, nalejte piesok do pohárov, ak sa pôda zmení na zelenú. Odstránili ste sieťku z tabliet počas transplantácie?

prišiel na pôdu ... no ... ale tu je fotka ... sadenice sadajú dosť hlboko ... alebo fotka neposkytuje informácie správne? a aká je farba sadenice? tu je to veľmi ľahké ... ak je to svetlo, je chlórované ...

feed min.fertilizer, nebude to horšie, naozaj milujú top dressingy. S každým zalievaním sa živím, ale dávkovanie je menšie.

to je otázka svetla. Vzlietnuť, čo robiť?