Otázky a odpovede

Prečo cukety kvety uzavreté


Vitajte! Len včera rozkvitli cukety cukety, ale dnes sú všetky kvety uzavreté, zdá sa, že ich niečo jej je, pretože môžete vidieť malé diery. Posypal som ich popolom, hoci pochybujem, že to pomôže. Čo to môže byť a ako sa s tým vysporiadať? Myslíte si, že bez normálneho rozkvetu teraz všetky tie ovocie, ktoré už bolo zviazané, odumrú?

Kvetina môže spadnúť, nie je strašidelná

V princovi by to malo byť tak.

Natalia, povedzte mi, prosím, o cukine, keď sa tvoria vaječníky ovocia? Zasadil som cukinu Bush. Existovali púčiky ... a za nimi nevideli malé cukety, ako napríklad na uhorkách ... Takto by to malo byť?

toto sú pánske kvety. Potom pôjdu s vaječníkmi.

netreba ho mazať? Oni sami pôjdu ďalej?

Nemažem. Potom pôjdu. Niektorí vám odporúčajú odstrániť ... Nevidím miesto odstránenia. Nechajte kvitnúť ... včely sú priťahované!)

Vďaka))

Ďakujem! upokojuje

Kto vie, prečo sa plody cukety, ktoré sa po kvete 2-3 cm začínajú zhoršovať? A úplne zahynúť ((((

Áno, nič)

nazdorove)

možno veľa vlhkosti? Takéto problémy sa im stanú ...

proste to ešte nezalievaj? (uvoľni sa? tak, aby zem vyschla. Je to škoda, že to nie je prvé ovocie a už pomaly

Včera som čítal, ak zucchini hniloba, musíte posypať roztokom kyseliny boritej 2g. 500 ml. Horúcu vodu rozpustite a potom doplňte na 10 litrov teplej vody.

Ja ani neviem ... skúste tu radiť Sveta

Pokúsim sa, vďaka!

všetko je normálne kvety splnili svoju úlohu, formovali sa vaječníky

prvé dva týždne od začiatku kvitnutia môžu byť len vaječníky samcov a potom ženy idú ... veľa) je to pre cukinu normálne.

k tomu dôjde, ak samičí kvet s vaječníkom nebol opeľovaný peľom z samčieho kvetu.

samčie kvety sa dajú odstrániť, ak ich je veľa a krík je zahusťovaný a počasie je vlhké, iba ak vybledli a už nie sú vhodné ako opeľovače. Ak odstránite všetky neporušené samčie kvety a necháte iba samičie, zostane vám bez cukety vôbec. Všeobecne platí, že kvety na cukete po odkvitnutí blízko a po niekoľkých dňoch spadnú sami. Potom ich odstráňte. Za mokra budú klamať a zvlhnúť.