Otázky a odpovede

Prečo kôpriť kučery a schne


Vitajte! Prosím, povedzte mi čo kôpor? Krúti a suší. Ďakujem!

Áno, sú to vošky. Mám taký bahen, ktorý ma zbavuje kôpru od júla. Ako bojovať? Povedz mi to!

Sakra, ale nemôžem sa zbaviť kôpru. Vyplnil celú záhradu

A tento rok mám rovnaké problémy s kôprom

Tak dlho som sa snažil vysiať kôpor normálnym spôsobom, ale nefungovalo to - buď zožltlo, niekedy sa začervenal, potom niekto zjedol, v dôsledku toho som si kúpil päť balení semien kôpru v lekárni a na jeseň som rozptýlil VŠETKO. Problém je vyriešený, kôpr rastie ako burina.

Postrekovaný lastovičkou sa stal menej ... Na vedre s vodou 3-4 dospelé rastliny. Namočte tri dni a potom sprejujte.

Veľmi sa zaujímam o túto otázku ... vždy zbieram kôpr so zelenou cibuľkou na zimu. Minulý víkend som pozbieral polovicu kôpru, umyl som ho, namočil a znovu umyl, a tak aj pol dňa .... Potom prešla a preskúmala každú vetvičku a zachránila ju pred nenávidenými voškami. Dosiahnuté, pripravené. Otázka: Ako spracovať druhú polovicu úrody v nasledujúcich dňoch? Aby voška aspoň unikla. O probléme s mravcami sa rozhodne v deň voľna. Na mojich koňských voškách sa tak usilovne ťahali, že bez sĺz sa nebudete pozerať.

Sedím na ňom slunéčko sedmitečné a hltajúc tento bahno)), ale stále chodím fitoverm

Závidím ti !!!!! Vždy s ním mám problém, iba ten v skleníku, ktorý ma robí šťastným!

ukáže sa tento odpad v koreňoch, všetko je posiate ako kamienky! Odporúčali naliať vodku a potom niekoľko dní v rade infúziu žihľavy. Išiel som vyskúšať ...

Sotva som dostal kôpr, aby som rástol vo svojom okolí. Čítal som, že sa ho ľudia nemôžu zbaviť, a venoval som toľko pozornosti, ale nemal zmysel. Všeobecne som si uvedomil, že táto rastlina netoleruje kyslú pôdu (ako som mal), potom nerastie alebo rastie tenká, tvrdá, nízka, nie mierna - bez chuti!