Otázky a odpovede

Prečo uhorky zožltnú


Prečo uhorky začali zožltnúť? Krmíme vodu každý večer teplou vodou. Skleníkové polykarbonáty.

čo radíš?

Pretože ste nevytvorili kríky, zahustili výsadbu, nič nie je vetrané, to je všetko!

Na druhej fotografii sa zdalo, že uhorky spolu vyrástli z toho, čo by to mohlo byť?

Teraz je to rovné a nevie sa sformovať. Existuje hustý les. Z centrálneho výhonku v pazuchách listov je nevlastný syn, skúste ich odstrániť. To znamená, že musíte vyložiť krík trochu, aby ste utrácali energiu na tvorbu ovocia. Preto bude lepšie vetrať. draselný.

Nakupujte a sprejujte vaječníky - odborníci neodporúčajú žlté vaječníky)))

listy pravidelne odstraňujeme. Stepson, len týždeň som bol preč a moja dcéra sa napojila. Mám podozrenie, že keď bolo horúce popoludnie 30 v noci 18, zatvorila skleník a ráno kondenzát kondenzoval na kvety a včely ich neopeľovali. Možno taká možnosť?

možno kvôli teplu. Krmivo, posypeme sa spinom A skleník v takomto teplom by sa mal počas dňa úplne otvoriť a okno nechať v noci.

aký druh? Stáva sa to, keď sa v skleníku pestujú odrody na otvorenom priestranstve. Nie je opelený, spadol. To je všetko!

veľa včiel letí niekedy je dokonca strašidelné ísť, pretože úľ bzučí a jeho skleníková rozmanitosť je rovnaká kvôli teplu

Akonáhle sa zalievanie, kŕmenie, rozmanitosť - všetko je v poriadku, potom pravdepodobne .... Aj tento rok veľa lietam, ale veľa to rastie, takže som dospela k záveru, že to jednoducho nedokáže zvládnuť ...