Otázky a odpovede

Je čas potápať sa sadenice paradajok


Povedzte mi, prosím. Bolo mi povedané, že meškám s vybraným paradajkou, je to pravda? Myslel som, že nikdy nebolo neskoro na potápanie

Áno. Sadenice sú skvelé.

Ďakujem, takže niektoré už transplantujem.

Veľké sadenice. Ešte by som sa ešte transplantoval - okamžite budú rásť. A ešte predtým, ako pristanú na zemi, musia byť niekde uložené. Potom to zober.

Sadenice sú super. A s potápaním čaká Julia oveľa väčšiu. Áno, a keď miesto uložíte.

Anechka, kedy si vysadil paradajku? Ak sa okamžite v skleníku, potom nie skoro. A ak pôda vyrastie. Bývam v Tolyatti a dnes mám len paradajky.

Sadenice Pah Pah Pah sú vynikajúce, ale musíte orať pôdu, inak je to len podiel vo všetkých pohári.

Mám asi to isté ako na prvej fotografii, obávam sa, že sa ešte nepotápam)

Zasadil som 12. februára. Vysadím v skleníku, ale neviem, kedy zasadím.

Mám rôzne veľkosti, aj keď som ich vysadil v ten istý deň. Je to býčie srdce a zvyšok sú cherry paradajky.

A kedy ste ich zaseli?

Rástli veľmi dobre

Anya, máš nádherné sadenice) Vybral by som si 2 spôsoby) tie, ktoré boli znova zabalené vyššie, keď Julia vykazovala trochu krútenie stopky, aby sa nerozťahovala) a slimák rástol menej a naplnil Zem), potom môžete okamžite ísť do skleníka alebo do záhrady)

Zatiaľ som práve oral zem.

Spravidla pristávame 9. mája pod oblúkmi a krycím materiálom. Paradajku ale nezasadím tak skoro, rastie veľmi. Niekde na začiatku marca alebo na konci februára je to pre mňa normálne. Z nových správ prišli na Fedorovku pohodlne zarastené sadenice.

Z čoho sa bojíš?

Čo nefunguje normálne, myslím si, že v plienkach alebo staromódnom spôsobe pestujem sadenice prvýkrát.

Aj ja som sa natiahol, je potrebné, aby Julia hľadala video o tom, ako potápa pretiahnutú rasu.

Už som sa pozrel, všetko sa zdá byť jasné. Áno, a krajina je u konca, musíte si ju kúpiť, takže si myslím, že zajtra sa postarám, výhodou je iba jeden slimák na potápanie, zvyšok ešte nie je dozretý. Alebo je lepšie len vybudovať, vo všeobecnosti mám pochybnosti)

Tatyana, kúpil som pozemky za pevnú cenu. Bola najvhodnejšia. Sadenice odnesiem zo Shluzovoy do Gigue of the Sea, je nebezpečné nosiť pešo.

Je to ťažké. Závisí to od toho, čo to bude. Zabalte do vysokých škatúľ a nerozbíjajte sa. Ak bude veľmi vysoká, položte ju. Minulý rok som to vysadil takhle a nič so žatvou.

Kúpim pozemok u prenajímateľa av zime. 2-krát lacnejšie ako na jar. Weltorf na paradajky a papriku. LLC je s touto krajinou veľmi spokojná.

Nebojte sa potápať. Paradajka sa nebojí. Dokonca štípne koreň a rastie. Iba na slnku po potápaní sa neodporúča.

Vďaka za tip.

Povedzte mi, kde kúpiť veltorf? Pochádzam zo Samary, možno sa tu predávajú)

Iba Julia povedala, že štiepanie koreňa je prísne zakázané.

Povedzte mi prosím, aké škvrny sa objavili na baklažáne?

Vyrobila si čierne paradajky, vysadila sadenice, zasadila ich 12. marca. Dátumy navrhované vo Viktórii sa zhodovali s Yulínmi, všetkých 30 bolo naklíčených, dnes naliala zem

A chuť. MED!

Možno nie :-), ale pritlačím to pod vedením svojej svokry. A nič - neprežije.

V obchode "Hosteska" na ulici Polyakova v Togliatti. V Samare neviem, ktoré obchody sú na predaj. Nestretol som sa nikde inde. Galina Staroseltseva (Časopis pre krajinu) to tiež odporúča.

Na druhej strane však koreň paradajky dobre rastie.

Buď spálilo slnko, alebo možno roztoč pavúk?

Už som sa potápal, robím to už mnoho rokov. Všetko je vždy úžasné

Inteligentné sadenice máte! Pozrela z okna, videla tam čerstvý sneh, vzdychla a rozhodla sa, že sa nebude ponáhľať! Som zo Samary, ešte bližšie k vám, tiež sa obávam, že jar je niekde stratená!

Tento rok som sa rozhodol neponáhľať sa. Neexistuje žiadny normálny skleník, ale pod krycím rozpätím nie je potrebné pestovať. Minulý rok som vysadil skoro, takže sa vyskytli ťažkosti s prepravou aj pristátím v ležiacej polohe.

Áno, pred vyskúšaním paradajok je veľa problémov! Ale stojí to za to! V "Host" boli v chladnom obchode.

Áno, tiež milujem Majstra. Je tu všetko pre dom a záhradu. A pre dôchodcov a zľavy na karte. Je Zem stále taká? veltorf?

Tatyana, nehľadal som takú zem, takže to neviem. Ale výber je veľmi veľký. Myslel som, že ste tam častejšie! Náhodou sme sa tam dostali, tam sme kúpili inkubátor v blízkosti, pri návrate do obchodu sme sa pozerali a boli ohromení! Voľba je veľká, obchod je zadarmo, veľmi obľúbený. Visel som tam v semenách a môj manžel sa dokázal obísť po celom obchode, sotva ma z toho vyviedol, ale s nákupmi!

Vidím. No, pôjdem na prechádzku. Bývam v okolí.

Veľa šťastia