Otázky a odpovede

Je čas vybrať vrece zo slimáka a položiť ho na svetlo


Drahí, povedz mi, je čas vybrať tašku zo slimáka a dať ju na svetlo? Objavilo sa iba jedno „dieťa“. Alebo je to nejaký druh buriny? Bolestivo tenký.

Dal by som na jasné teplé miesto bez tašky.

Počkajte ďalšiu slučku, kým sa balík neodstráni.

Umyte túto burinu. Živá Zem 🙂

A čo tvoj slimák? ?

Baklažán. Takže tento klíčok sa mi zdá divný

Rozhodne burinu.

Pôjdem zabiť ten úbohý.

Môže ísť o klíčky baklažánu, ale nevybrali ste si pôdu, je ťažké sa cez ne preniknúť v sadenice slimákov.

Irina, nie, nepreosiala: (Keď som to prekrútila, prišla som na svoje zmysly (rozhodla som sa, že klíčok nebudem ťahať, ale pozorovať ho).

Musíte si obliecť tmavý vak a dať ho na batériu. Každý deň ráno a večer hľadajte slučky. Akonáhle sa objaví niekoľko slučiek, ktoré sú sotva viditeľné, vrecko ihneď vyberte a vložte ho na svetlo, na 2 až 3 dni ho nenalievajte, stále to stačí, ak ho položíte na záchod. Papiera.

Ďakujeme vám za podrobnú radu! A ak som to hneď zasadil do zeme, ako zistím, či je čas zalievať ho? Môžu byť mokré piliny umiestnené na spodnej časti nádoby, v ktorej je slimák?

Otočil by som sa a pozrel sa na stav zeme a semien, okamžite uvidíte, čo robiť, ak je zem vlhká, nechajte všetko tak, ako je, ale ak je tuhá, potom ju môžete nastriekať na vrch postrekovača, nepoložím žiadne súbory, voda raz za 3 Snažím sa navlhčiť deň mimo striekačky.

naschlý

Ďakujem

Slimáky so zemou vôbec nestriekajú vodu. Slimáky udržiavam v pilinách a piliny len zalievam. Samotná zemina absorbuje toľko vody, koľko je potrebné. A pri postrekovaní sa na mojej hornej pôde vytvorí kôra

Povedz mi, ako preosiať zem?

Cez sito, ktoré je zvláštne. Na predaj v pevnom korení s veľkými bunkami, mám detské Savoy

Ďakujem Využijem.

To je zaujímavé. Čo je to, že si vyrástol? Pre mňa je to burina. Tu sa znova vraciam k vašej téme. Napíšte výsledok. To je zaujímavé. Možno som sa mýlil?

Pozerám sa teraz - nie sú žiadne zmeny. Bude to vidieť ďalej. Dajte mi vedieť, ako to zistiť