Tipy

Opis a charakteristika odrody jahôd Symphony


Dobré popoludnie Mám záujem o Strawberry Symphony: popis odrody a recenzie o nej. Predtým som nerobil záhradníctvo a nemal v úmysle, ale bol som v lete v krajine a cez plot som videl veľké, jasne červené bobule od suseda. A tiež som chcel vysadiť jahody. Ja nebudem robiť džem, len na jedlo (ja a blízki priatelia v meste). Ale neviem, ktorá známka je lepšia. Kamarát vám poradil, teraz chcem vedieť váš názor.

V prípade jahôd je opis odrody Symphony nasledujúci: bobule sú skutočne stredne veľké a veľké, sladké a šťavnaté. Produktivita je vysoká, doba dozrievania je stredne oneskorená. Odolné voči chorobám, nebojí sa tepla a chladu, ale v zime je lepšie zakryť kríky, aby nedošlo k ohrozeniu rastlín.

Čo hovorí symfónia o jahodách? Celkové recenzie sú pozitívne. Záhradníci pestujú túto odrodu na predaj v maloobchodných predajniach, pretože bobule ležia dlhú dobu a nezhoršujú sa a sú tiež skvelé na prepravu. Milovníci jahôd milujú dezertnú chuť, sladkú arómu a veľa bobúľ, ktoré môžete jesť celý rok. Ženy ich často používajú na pečenie.

Symfónia rastie v jednej oblasti 4 až 7 rokov. Nenáročný, nevyžaduje opatrnú starostlivosť.