Nápady

Naša malá, milovaná a útulná chata


Ponúkame možnosť navštíviť letný dom Andreiho čitateľa, príbeh, o ktorom publikujeme ako súčasť spoločného Karcher a.

Volám sa Andrey, chcem ti povedať o mojom letnom dome. Na našej letnej chate sú postele a rekreačná oblasť. Náš letný dom je „leto“. A naše leto začína začiatkom jari a končí koncom jesene.

V krajine rastie zelenina aj ovocie a samozrejme existuje veľa rôznych farieb.

Od skorej jari môžete zbierať reďkovky, neskôr pestovať uhorky a zrelé jahody, maliny a paradajky, môžeme povedať, že v krajine pestujeme zeleninu pre celú rodinu a po celý rok.

V krajine rastú aj ovocné stromy a kríky. Malú marhuľu považujeme za zvlášť hrdú, tento rok marhuľa darila dobrú úrodu. Každý rok sa okrem malín zhromažďuje dobrá úroda černice.

Typické chyby pri stavbe domu z baru

Letný dom je vyrobený z borovicového dreva.

Vidiecky dom z baru

Základ vyrobený z kameňa v riešení, pracný proces, ale stojí za to. Po práci sme s mojou dcérou hľadali kamene a cez víkend som pri príchode kufra do chaty robil murivo. Každý kameň má svoj vlastný príbeh, aj keď nie je možné si všetky príbehy zapamätať, existujú však kamene so zvláštnou históriou. Túto jar bola dom elektrifikovaná pomocou retro kabeláže. Celú stavbu vykonávam sám, ako sa hovorí, zvyšok je zmena v druhu činnosti, preto najlepším odpočinkom pre mňa je stavba v krajine, postupom času sa objavilo veľa nástrojov, takže pri stavbe nie sú žiadne ťažkosti.

Tento rok na jeseň plánujeme sezónu uzavrieť na novej letnej verande. Rám je už ponechaný na zakrytie bitúmenovými dlaždicami, tónovaný azúrovou a kachľovou podlahou. Neďaleko chaty sa nachádza rieka s nádherným výhľadom.

Tu je taká chata v našej rodine, malá útulná a milovaná!

PS: Ďakujem za súťaž.