Otázky a odpovede

Purslane kultivácia po klíčení


Dobrý večer všetci! Partulak zasiate prvýkrát. Tretí deň vystúpil unisono, ale klíčky sú malé, listy sú malé, stonky sú malé! A teraz sedím, neviem, čo s tým robiť? Otvoriť film alebo nie? Posypať? A strašidelné posypeme! Výsev povrchne.

Neotvárajte všetky malé problémyhi, len keď soľíte so zemou, musíte ich pridať, inak padnú

Neriskoval by som otvorenie filmu. Držte sa preosiatej jahody podľa gramov, takto napísala Elena Gaidukova a otvorte film, keď už sú všetky zvyšky posypané a začínajú rásť. A potom, otvorte nie okamžite, ale postupne, najskôr po dobu 5 minút, na chodníku. Deň o 10. A tak si postupne zvykem. Okamžite som otvoril lobeliu, všetky 3 hrnce zomreli, ráno som vstal, všetci sú mŕtvi a znovu nasadení.

Prvýkrát som tiež vysadil purslane v skleníku. Malý vystúpil. Dlho sa neotvorila, potom ju začala otvárať postupne, ale nakoniec nakoniec zomrel. Teraz som vysadil malú do hrnca, nezakryl som ničím, hodil semeno a to je všetko. Klíčil dlhšie, ale normálne rástol. Páči sa mi ho viac ako ten prvý.

Ďakujem za odpoveď. Film uzavrela, zajtra pôjdem spať, možno vyrastú cez noc 🙂

Bolo to rovnaké, kým som znovu neobnovil, budem sa snažiť ako vy

Jedna žena bola veľmi prekvapená, keď som jej hovoril o sadenice purslane. Hovorí: Semená som hodil raz do záhrady - a teraz rastie ako burina. Ale samozrejme sa trochu viac uvoľnili. Stále som sa rozhodol vyskúšať sadenice. Myslím, že ho príliš podporujeme, ale v skutočnosti je nenáročný)

Kmeň zasadil trikrát do záhrady, vystúpil až na 4. miesto

A sem som sem zasadil zvyšok semien tejto ženy. A vyšlo to vždy dobre. Ale prvýkrát som to všetko dostal. A teraz je to normálne. Myslím, že keď som prvýkrát zasadil skoro, bolo pre neho málo svetla, celý sa natiahol. Áno, cez skleník. Možno vlhkosť bola kvôli skleníku. Ani neviem. Aspoň teraz je lepší)

Okamžite som vysadil v záhrade purslane, zarovnal pozemok, nalial ho, zabuchol, menej často rozptýlil a zakryl ho sklom takmer dotýkajúcim sa zeme. Len čo vystúpil, sklo zdvihol vyššie a kúsok poľnohospodárstva zhora, cez sklo spálilo slnko mladé klíčky. Keď hviezdy rástli (guľaté kríky s priemerom 1-1,5 cm), otvoril som sa a napojil som ju priamo z kanvy. Toľko rástlo. Nebolo kam ísť. Nepropustil som nič, zakopal som sám a na jeseň som dozrel semená.

Priatelia, dobré popoludnie, zasiali semená ihneď do záhrady, neskôr sa samovoľne vysial, kamarát zasial každoročne do zeme, prikryl sa filmom a iba vtedy, keď sa objavila, zakorenená rastlina, zasadila sa, purslane rôznych farieb, záhrada vyzerá dobre