Otázky a odpovede

Prežije Kalanchoe


Vážení pestovatelia kvetín! Asi pred tromi mesiacmi som odrezal vrch Kalanchoe, pretože zaplavili korene! Existujú nejaké šance na vývoj a životnosť kvetu? Ďakujem vám veľmi pekne

Och, dievčatá, je to s nimi ťažké ((sú to rastliny 10 hodín denne, preto kvitnú buď v zime alebo v zle osvetlenej miestnosti (strašne sa tiahnu). Teraz experimentujem - robím to 10 hodín denne. Poviem vám to neskôr)

na bani namiesto nových listov rastie, akoby vyrastal! Myslíte si, že rast sa zastavil alebo to môže nejako stúpať ???

sú to húževnatá hrôza))) niečo vyjde, nebojte sa))

a na mojom kalanchoychiku vyrástol nejaký odpad. Môžete mi povedať, o čo ide a o čo ide?))) Na fotografii vľavo dole, ako sú niektoré gule a niektoré z nich sú malé. Aký je to zázrak?

Nemám ani potuchy))) s týmto zázrakom je veľa zvláštností ... Nepáči sa mi Kalanchoe, potom kvitne, potom to nie je, natahuje sa. hrozná hrôza))) Mama minulú zimu žltá a červená .... Nákupy boli krásne, ale teraz škaredé ... Po experimente nebudú kvitnúť, takže ho vyhodím!

Rozstrihám ho tak, aby tam bol klobúk. Ak ho nerozstrihneš, veľmi sa roztiahne. Mám taký šialenec (prvý zážitok) A je mi ľúto, že ho hádzam, kvitne celoročne. Už meter hore, stonka je holá a na vrchole sú kvety.

to je to, o čom hovorím

Listy by som dal do vody a keď som ich nechal zakoreniť. A s týmto, pekný už nemôže fungovať.

Urobil som to! Boli tam 4 listy, nechal som ich vo vode, objavili sa korene a zasadil som ich! A tu je to, čo vyrastá! Ako korok

možno ste zaplavili vrchol

Pozrite si video: OTECKOVIA - Alex prežije vášnivú noc s upratovačkou (August 2020).