Otázky a odpovede

Čo robiť, ak stonky kvetov v rajčiakoch suché a odpadnú


Povedz mi, čo mám robiť? Stopky v rajčiakoch suché a na jeseň.

Ak zbierate svoje semená, v žiadnom prípade nepoužívajte vaječníky ani Bud. Ale vo všeobecnosti je možné ho ošetriť epínom a kyselinou boritou a sledovať teplotu skleníka, v čase kvitnutia je lepšie nechať ho vychladnúť ako neznesiteľné teplo

Optimálna teplota pre paradajky je 22-24 počas dňa a 20-22 v noci. V skleníkoch počas leta táto teplota nemôže byť. V čase obeda dosahuje 40 - 45, ale opelenie nastáva ráno, keď teplota ešte nestúpla a normálne sa pletú bez čmeliakov a bez ošetrenia. Čo je trik? Zalievanie. Ak je pôda suchá, potom kvety padnú, a ak sa normálne rozliajú, začne sa.

Strašidelné zosilnené kríky. Je potrebné normalizovať vetvenie kríkov a včasne odstrániť nevlastných synov. Potom rastlina nevyužíva výživné látky na rast zelenej hmoty a ovocie je dobre zviazané, a preto je potrebné odstrániť staré listy, aby sa zabezpečilo lepšie vetranie a aby sa zabránilo plesňovým chorobám. Pod ovocnou kefou by nemali byť žiadne listy. List pod plodinou nefunguje, ale iba zakrýva a môže slúžiť ako šírenie chorôb.

Existujú vošky na kríkoch?

Pri teplote +15 ° C a nižšej paradajky prestanú rásť a upúšťajú svoje vaječníky !!!!

veľmi zaujíma táto téma, Bush Bush nudné. Je možné rezať všetky listy na kvety?

samozrejme! A nezabudnite odstrániť ďalšie nevlastné synovia. Čím viac nevlastných synov - tým dlhšie na nich plodina dozrie. S naším krátkym letom pestujem neurčité paradajky v jednej stonke, determinanty najviac z dvoch. Pretože nie je možné vopred určiť, aké bude leto - teplo alebo ako je dnes, je lepšie okamžite obmedziť paradajky v pobočkách, bude pre neho ťažké kŕmiť takým množstvom vetiev takýmto počasím.

a ak sa objavia kvety, potom už nie sú žiadne vaječníky pred kvetmi zo zeme? A vždy odstraňujem nevlastných synov.

tu je potrebný kreatívny prístup. Ak je list mladý (vyrastajúci), je dobre umiestnený - nikoho nezakrýva a vyzerá zdravo, potom ho môžete nechať. A ak už list klesol (starol), na ňom sú viditeľné škvrny alebo rastie neúspešne, potom ho vylomte! Samozrejme nemôžete urobiť z paradajky palmu raz, ale raz týždenne chodím s odborníkom v skleníku, hľadám kandidátov na amputáciu) Listy sa zasiahli postupne, keď sa list začal ohýbať smerom nadol, tak to aj urobil.

pochopiteľne, v krátkom pohľade na situáciu) vďaka.