Otázky a odpovede

Čo robiť, ak hortenzia nerastie


Ako ušetriť hortenziu? Začiatkom apríla som si kúpil krík. Pristál a dodnes je v rovnakom stave. Nerastie, nevysychá. A listy sú trochu žltkasté. Blízke sú ďalšie hortenzie a ja vidím, že rastú a vyvíjajú sa, ale tento nie. Čo robiť Ako to uložiť?

Vaša hortenzia určite pôjde, trochu sa nakŕmi.

pravdepodobne to isté bolo ... Myslel som si, že farba listov závisí od odrody. Mala byť jasná karmínová so zeleným stredom

posypané listy epínu ... A urobili koreňový dresing univerzálnym pre hortenzie ... Jedna vetva začala chradnúť ... Nerozumiem ničomu (

Olina otázka o farbe nebola márna, napríklad ak modrá, rástla na kyslej pôde a zvykla si na ňu)

je malina so zeleným centrom

a aká je farba okolo hortenzie?

Neďaleko je modrá a farba listov je zelená, normálna. kúpené na jednom mieste ... nerozumiem, o čo ide

„Faktom je, že farba kvetov hortenzie závisí od kyslosti pôdy. Ružové a malinové kvety sa vyskytujú počas mierne zásaditej reakcie a na kyslej pôde sa sfarbujú na modro a je potrebné si uvedomiť, že biele kvetenstvo prakticky nezmení farbu. “Ukázalo sa teda, že vaša malá modrá rastie na kyslej pôde, a preto je skvelá, a ružovú, ktorú ste kúpili na zásadité. A teraz sa snaží prispôsobiť sa kyslej pôde)

Takže to rozširujeme na rôzne účely, vytvárame dobré podmienky, alebo sa nejako snažíme vyrovnať s miestnymi podmienkami, ale veľmi skúsení záhradníci nie vždy uspejú.

oba hortenzie boli zakúpené od jednej osoby, to je celý dôvod! Rástli tam v tej istej krajine.

"Alebo nejako sa snažíme vyrovnať lokálne, ale to je veľmi skúsený záhradníci nie vždy uspieť" Takže predávajúcemu o radu)

chýba mu železo, musí si v obchodoch kupovať síran železa alebo síran medi, možno niektoré z nových výrobkov, ktoré vyšli, hlavnou vecou je vysvetliť, že nie je dostatok železa, ale urobila som to inak: našla som najväčší hrdzavý klinec, 2 kusy A vrazil do pôdy, bol veľmi hrdzavý, a keď som hľadal tento síran, moja hortenzia sa zotavila, listy sa začali plniť zeleňou, začalo to od dolných listov. Len ako dočasné opatrenie, keď som hľadal tento síran. Keď som to našiel, zbavil sa hortenzie a stal sa krásou. Ira, klinec je dočasné opatrenie, ale napodiv to pomáha, ale je to trochu zlé železo, musíte nalepiť ten najhrdzavejší klinec do okraja nádoby, ale vyžaduje sa síran.

ďakujem veľmi pekne! Pokúsim sa, ale nežije v kvetináči, ale na otvorenom priestranstve ... myslím, že v tom nie je žiadny rozdiel?

nie je tam žiadny rozdiel.

Irene, budú nejaké otázky týkajúce sa farieb, prosím kontaktujte ma ako prvý, vyžaduje sa iba názov kvetu.

Možno niekto vie, ako zachrániť pivonku, ktorá je teraz v rovnakej situácii? Help!

a neviete, ako zachrániť pivonku, ktorá sedí aj 3 týždne a nevyvíja sa?

Katya, poďme sa rozhodnúť, aký druh tvojej pivonky je stromovitý alebo trávnatý?

Catherine, poďme sa rozhodnúť, k akému typu tvojej pivonky patrí: stromová alebo trávnatá?

ďakujem veľmi pekne) dnes listom chelátový prípravok prešiel listami ... dúfam, že odchádza ... Jeden medvedí pokousaný (podzemná časť) bol jednoducho šokovaný ((myslel som si, že som chorý po hnojive a potom tieto infekcie pomáhajú ... Neviete, ako ich dostať von) ?? V susednej záhrade je kravský trus, ktorý má vo svojej záhrade iba milión ((všetci sa na ceste hýbu ...

Pozrite si video: HDZ 01 2018 JARNÝ REZ HORTENZII A ÚDRŽBA V ZÁHRADE (Júl 2020).