Otázky a odpovede

Čo robiť, keď ružičky klíčky sadenice zožltnú


Dobrý deň, rozhodol som sa zasadiť ružičkové klíčky. Zdá sa, že je dostatok svetla a tepla, mierne som uvoľnil zem pozdĺž okrajov kvetináča, keď sa začal blednúť, trochu som ju nakŕmil. Ale nereagovala na obliekanie a stála so žltými listami. Povedzte mi, prosím, stále existuje nádej na uzdravenie alebo už všetko zomrie?

Ktorá väčšia vyzerá veľmi dobre. Súhlasím s Galinou, transplantácia.

Tiež zasadil. Vo fáze dvoch skutočných listov sa potápala. Súhlasím s dievčatami, rastliny sa topia v rašelinových kvetináčoch, presádzajú sa do jednorázových pohárov.

Ďakujem veľmi pekne, ak som sa úprimne rozhodol zasadiť ho prvýkrát v rašelinových kvetináčoch, určite to určite nebudem. A kapusta sa už presadila do obyčajného pohára.

len v nich sklamaný, zasadil toľko prvýkrát v týchto rašelinách a takmer zničil rastliny. Veľa šťastia) zdravé

vaše sadenice sú pravdepodobne horúce. kapusta rastie pri teplote neprevyšujúcej 15 stupňov.

Ospravedlňujeme sa, ale môžem sa vás tiež opýtať. Tu je môj karfiol vysadený pred 3 týždňami. Keď vystúpila, priviedla na balkón .... Teraz to priniesla, už je doma už týždeň ... Ale žiadne zmeny vôbec .... Nič nerastie ... Čo treba urobiť ďalej, ďakujem za odpovede !!!

Najprv som naklíčil semená na papier v sáčku a potom som ich zasadil do kvetináča. Práve som videl, že gogoshary (korenie) vyklíčili a kvetili veľmi dobre. Myslím, že správny liek. Minulý rok som nemal čas dozrieť kapustu.

tak som sa rozhodol vysadiť ho skoro a dokonca aj v kvetináčoch, inteligentní ľudia navrhli, že urobili nezmysly, presadili ho do obyčajných plastov a narezali rašelinové hrnce do škôlky pre melóny a melóny, nechali ich oplodniť.

Zdá sa, že máte pravdu, stojí v mojej kuchyni blízko okna, aj keď v polpenzii situáciu vyriešime. Ďakujeme za radu.

na zdravie. Sám som dlho nerozumel, prečo sadenice kapusty umierajú, kým som sa nedozvedel o teplotnom režime.