Otázky a odpovede

Čo je to na listoch Petúnie


Dobrý deň, povedzte mi, prosím, čo je to na listoch Petúnie? Ako sa s tým vyrovnať? Vopred ďakujem

Sú tvrdé ... ale manipulujú s nechtami)))))))

Zatlač to.

Toto sú vajcia bielej mory

Nezabíjajte živých, vytiahnite z domu list, nechajte ich tam množiť, ak rušia

Ako elegantne urobil murivo murivo))

Moje rúcho vyschlo pol dňa na ulici, položili sa naň rovnaké vajcia. )) Manžel navrhol nechať visieť, aby zistil, čo sa od nich vyliahne.

A my máme tú istú odloženú chybu (môžeme povedať, že sa narodila)

Teraz sledujeme svojho manžela na rast a čakanie na potomstvo)

Nejaký druh vajíčok s chybami)

yayki

No, nie škodcovia. Keby len zabíjali a drvili ... aký druh ľudí? (

Dal by som to všetko do pohára a sledoval proces! A ak sú deti, je to dvakrát také zaujímavé a pripútať ich k prírode a vyrastať v ich očiach ako e-biológ.

tak áno. iba tu by sa všetci rozdrvili, otrávili, roztrhli. nejaký flayer, hrôzostrašný. a potom sú prekvapení, že kruté deti rastú))

Celá skupina sa o tom stala!

Šikanujem, nikoho nerozbíjam a všetko sa rozrastá. Všetko žije v mieri a harmónii! Niekedy jazdím, samozrejme, keď chrtov príliš, ale humánne

Nevzal som napríklad bravčového zemiaka v Colorade, napríklad nemohol jesť všetko a veľmi som si vzal veľkú veľkú zemiakovú úrodu! Musel som nainštalovať ďalšie skrinky do pivnice! Mám na paradajkách húsenice - všetkých som zhromaždil v plastovom teráriu, nakŕmil som ich kúskami paradajok a listov, ktoré olúpali ďalšie z rajčiakových kríkov, prípadne sa vyliahli motýle neuveriteľnej krásy a prepustili sa do života

v skupine ste jediným tvorcom))

beda! Musím ohýbať čiaru cez mysle

Bože, aká hlúposť. Po Colorado je úroda dobrá !! ?? po húsenice, paradajky zostali !! ?? prečo vysádzate? stále by ste museli poslať nášho medveďa na rozvod, na úplné šťastie a príjemné pristátie.

Nie ste si istí, ale dospeli sme k záveru, že táto chyba je položená.