Otázky a odpovede

Ako krásne navrhnúť osvetlenie miesta


Svetelný dizajn krajiny nie je dôležitý. Koniec koncov, chcem sedieť v altánku v lete, teplé večery. Krásne a originálne osvetlenie dokonale doplní dizajn krajiny a večer žiari špeciálnymi farbami. Povedzte mi, prosím, kto má nejaké nápady alebo skúsenosti - ako krásne zariadiť osvetlenie?

Odpovede:

Elektrické svetlá a bodové svetlá by mal určite nainštalovať špecialista. Na ich inštaláciu je potrebné vopred premyslieť komunikačný systém: položte si vlnité priekopy, aspoň 45 cm hlboké, vlnité alebo plastové (na tieto účely sú vhodné PVC kanalizačné rúry), do ktorých sú položené elektrické káble, ktoré idú z domu (zdroj energie) na každý zdroj svetla.

Svetlá poháňané slnečným žiarením sa však dajú kúpiť podľa vášho vkusu a farby - sami. Tento typ osvetlenia osobného pozemku nevyžaduje čas a peniaze na kladenie elektrických káblov a predbežné premýšľanie nad miestom na inštaláciu takejto baterky, pretože ju musíte iba nainštalovať na správne miesto a ak je to potrebné, premiestnite alebo odstráňte ju úplne. Je pravda, že za také pohodlie a prenosnosť bude potrebné zaplatiť nie malé množstvo (asi 5 až 20 cu. E.) za 1 lampu, ale treba ... ani tucet, dokonca aj za malý záhradný pozemok. Na druhej strane však bude možné zabudnúť na náklady na elektrinu.