Otázky a odpovede

Ako chovať mravce


Povedzte mi, prosím, ako dostať mravcov von z tkaniva? Je možné niečo zalievať, aby nedošlo k poškodeniu plodov?

Práve včera som sledoval video. Tam muž zo spodných krytov mravcov skrýval prášok mravca! Tiež to používam, mravce boli preč, pavúčie chyby sa toho neboja, červom neubližuje

Ďakujem záhradníci, a potom naštvaná, že existuje veľa mravcov.

Tam idete! Mravce! pod čiernym lutrasilom! Videl som dosť, Yulina videa a bežal. Kúpil som to. In. Oh! Som naivný. Nebudem ležať. Popropalyvaya. Môže schudnúť

Môžete uvoľniť uličku. Tkaninu nechajte iba pod kríkmi. Tkanina je lacná, ale bobule je škoda. Úžasné.

A čo ti mravce zabránili robiť pod Lutrasilom? ?

Tiež si myslím, že odstrániť tkaninu medzi posteľami, a potom sa mravce bojí lezenie bobule.

Tiež som to vzal, nechal som ho iba pod kríkmi a z jahôd vzal celú jahodu z nejakého dôvodu zhnitú

Tieto mravce. Takí bastardi sa usadili pod koreňmi. A ker sa nevyvíja. Neumiera, ale nemá zmysel. Bobule sú suché alebo pomalé. S touto situáciou som sa stretol v posteli s jahodami. Už dávno. Nebolo tam žiadne tkanivo, inak sa mravenisko usadilo. Máte otázky? Všetko individuálne. Julia nie. Musím ísť.

Prečo som sa pýtal? Mám mravce s tkanivom a tam, kde nie je tkanivo. Nevidím z nich žiadnu škodu. Jahody sa vyvíjajú normálne. Jediná vec bola, že som minulý rok na záhrade vysadil uhorky so semenom, niekto ich zjedol. Musel zasiať. Bojoval najprv s mravcami, nemal zmysel. Hodil toto povolanie. Nezasahujú a chémia je menšia. Dokonca aj pod ružami, mravenci oblek a nič.

Možno je infekcia plesňová. Všetky druhy hniloby. A tkanivo stimulovalo vývoj huby. Tepla! Je tma! Vlhké! Delicious! To je všetko zasiahnuté. Čo by mohlo. Všetko ošetrujte fungicídmi a ich okolie: pôda, rastliny. Nevidím zmysel hovoriť o škodách a otrave. Musíme bojovať proti tejto infekcii. A ak je leto daždivé a teplé, potom sa tento odpad bude šliapať týmto spôsobom. Nezdá sa veľa.

Tak som odložil všetky prístrešky a potom uvoľnil pôdu trochu oplodnenú

Priatelia, neklaďujem kúsok látky na holú zem, ale najprv zakryjem posteľ senom a potom látkou. Zem dýcha, červi pracujú a nič prednastavené.

Samozrejme, že nie. Tkanina dýcha, nie film. Je dobré, že nás neobťažujú. Som veľmi. Zhlukli sa aj uhorky. Vošky ju vytiahli, vysali a dojili. Uzavreli sa na ríbezle svojimi voškami. Larvy vošky sa priamo nosia na vetvách ríbezlí. Dokonca som vzal telefón, aby som ukázal svojej mame. Moja mama, ktorá je starodávna. Berie lopatu prchavého, čerstvého hnoja. A na mravenisku. Rozveseliť sa! A všetci zomreli. Ale nemôžem to urobiť. Mám letné sídlo. A ona je v dedine.

Jahody mám 2 roky na zakrytie. Nie sú žiadne problémy. Keď si všimnem mravce, okamžite ich posypeme proso a odchádzajú.

O voškách. Mravce ju nenesú! Pozrite sa na video o nich.

Nalil som proso a dokonca som ho namočil do sladkého sirupu. Nechoďte, mazaný. Na posteliach sa mi zdajú byť zaujímavejšie. A mravec nalial a dokonca aj kopa všetkého (na internete som zozbieral informácie), ale nič nemajú! Len som neskúšal kyselinu boritú. Bolo jej odporučené, aby sa množila s horúcou vodou a naliala sa priamo do pohybov. Všetky tieto opatrenia sú však dobré, pokiaľ nie sú kladené samičky. Potom je to zbytočné.

Práve teraz som sám sledoval, čo sa stane, keď sa posypete prosom, začnú drasticky ťahať vajcia. Odchádzajú z miesta, kde posypali, ale nie ďaleko.

Áno, tak putovali zo záhrady na záhradu

Svetlo. Génia. Toto video Fedotovsky som videla, ale najskôr to nebolo. Sloboda!

Posypete látkou alebo pod ňu?

Raz som počul, že z lesa by mali byť privezené mravce, ktoré utečú, iba päty le

Bude žiť les

Tkanie pod otvorom

Posypal som kávou na spanie kávou mravce. Mravce sú preč. Vyskúšajte to. Pôda je dobrá a žiadne husacie hrbole.

Ja tiež priamo jesť jahody, črevá celý mravec, utekajú nablízku a všade šíri vošky, už ma mučili

Áno, je. Už som to urobil niekoľkokrát. Záhradné mravce úplne utekajú. A po chvíli odchádzajú aj lesní.

A už som si ju kúpil, potom som si opäť opa uvaril hlavu. “Myslím, že Nete je na polovicu lepší. 🙂

Ďakujeme za radu, prijatú na praktické použitie.

O vošky tesne nad týmito diskusiami odkaz. Pozrite si video. Voška sama letí. Mravce ju nenesú, ale pasú sa, len keď ju nájdu, ako stádo krav

Musíte vyskúšať kávovar. Opúšťajú zápach?

Soda od mravcov pomáha, ale stále majú vošky.

Neviem, čo sa snažia, ale odchádzajú 🙂

A ak mám mravenisko, dobre, veľmi veľké, čo by som s tým mal robiť, inak by mravce už začali utekať z postelí? Poškodzujú lesné mravce plodiny alebo ich nechávajú bežať?

Mravce šíria vošky v tejto oblasti. Živí sa voškovým mliekom.

Aká nočná mora, včera ich zalievali kvapkami a kyselinou boritou, stále bežia, sú v lese, možno potrebujú niečo iné?

Skúste posypať mletú kávu z kávovaru na ich chodníky. Posypal som to, čo sa mi nepáčilo :-) :-) mravce sa stali oveľa menšími.

Mravce sú veľmi nepríjemné plazy

No, mravce sa dajú primerane bojovať, aby ste ich úplne odstránili, musíte to naozaj skúsiť, ale ja osobne som použil nádherný nástroj Inta-Vir liek na mravce, Pomohlo mi to, posypal som tento prášok v okolí a mravce to všetko vtiahlo do môjho brlohu, a keďže funguje na princípe epidémie, všetko sa medzi nimi rozšírilo dosť rýchlo a za niečo viac ako týždeň som sa pred týmito plazmi zachránil

Raz som dlho skúšal špeciálny jed, podobný tomu, ktorý je postriekaný zemiakmi z chrobáka zemiaka v Colorade. Raz to pomohlo a potom mravce začali plaziť znova, a to ešte vo väčšom množstve. Snažil som sa vykopať miesto, kde kopajú nory, nepomohlo to ani. Niekde som čítal, že mravce sa nenachádzajú tam, kde by to mohlo byť pre ich kolónie nebezpečné, ale záhradné mravce sa zjavne neboja ničoho ...

Pozrite si video: Chov mravcov (August 2020).