Otázky a odpovede

Prečo cesnak rástol bez klinčekov


Letní úradníci, čo sa deje s cesnakom? Vysadil som plátky, dostal hlavy bez náznaku plátkov (pre deti príliš veľké, priemer takmer 4 cm). Jeden dokonca rezať.

Mohol by to byť česaný lúk? Je pravda, že neviem, ako vyzerá.

Nie, vysadil som zimný cesnak.

V zime zasaďte taký jediný zub, budúci rok dostanete normálny viaczubný cesnak. Zvyčajne sa takéto strúčiky získajú zo semien, táto technika sa používa na aktualizáciu cesnaku.

Mám jeden letný cesnak. Zasadil klinčeky, ale dostal také veľké žiarovky. Ale ja som vysadil letný cesnak na jar, až na jar, opäť zasadím na jar, pravdepodobne teraz bude hlava.

Ja som v lete, súdruhu Yarovoy, nemyslím ani na čistenie, na druhý deň sa spojím a nechám ho rásť.

Je to stále zelené?

Poslal som ti nejaké obrázky? Špičky začnú zožltnúť, teraz ich priviažu a nechám ho zvrátiť hlavu.

Okamžite som ťa spoznal. Ďakujem Mimochodom. Neviem. Čo robiť s týmito jedinými zubami. Jedzte ihneď. Bližšie k jaru alebo rastlín?

Nechajte zaschnúť a zasadte na jar. Mám tie, ktoré sa zasadili na jeseň, taký nezmysel sa rozrástol, ale nie jednozubý. Potom nasnímam normálny obrázok.

Galina, aký bol tvoj výsadbový materiál? Ak je obvyklé veľké zuby, potom existujú dva dôvody. Prvým je s najväčšou pravdepodobnosťou dobrá rozmanitosť miestneho cesnaku a druhým je zmrazenie, ku ktorému došlo práve v čase pestovania klinčeka.

Mám podobnú odrodu. Nevsádzam také jednodubé žiarovky, ale veľké štvor zubové žiarovky sú vynikajúcim rastlinným materiálom. Tiež by ste si mali vziať také veľké žiarovky s malým zubom na pristátie. A je tiež dôležité, aby zuby smerovali iba do jedného polomeru, pretože ak je v druhom riadku aspoň jeden lobule, odroda sa môže stratiť.

A tiež sa pokúste rozmnožiť taký cesnak s cibuľkami, stáva sa, že označenie je pevné.