Otázky a odpovede

Prečo cuketa hniloba a čo s nimi robiť


Vitajte! Prosím, povedzte mi, prečo cuketa hniloba a čo mám robiť?

Vyhľadajte veľmi dlhú dobu. To je všetko a pýtajte sa. Keby sa objavili značky hash, bolo by to jednoduchšie. A napísať pod každý príspevok „sa to už stalo“, „pozrieť sa nižšie“ atď. nejde o pomoc.

Mám rovnaký nezmysel. 4 malé zhnité. Listy som odrežal na vetranie, oplodnený, nevlhčil. A stále hniloba. Vyplávala a niekoľko dní sa nezmestila. 3 kusy rástli normálne ....

Pôda je kyslá, je potrebné uvoľniť a viac svetla, mám strom, ktorý rastie a vytvára tieň, je tiež potrebné odstrániť hnilobu.

Hnijem tiež

Súhlasím! Hľadal som paradajkovú chorobu. Pamätám si, čo som videl na páske pred niekoľkými dňami. Nikdy som to nenašiel s hashtagmi by bolo neuveriteľne pohodlné. Napríklad #tomato #cabbage #lily A nemusíte trpieť

A čítal som, ako odstránil listy a odstránil som pár z dvoch kríkov

Takže na nich i vaječníky všetci spadli.

Dobré popoludnie Povedzte mi, prečo môže byť cuketa hrozne horká? Zavlažovacia konštanta! Prvýkrát také

Na začiatku som mal dobré ovocie ... Jedli so všetkými susedmi. a teraz rast prestal a tie rastúce hniloby ((((((

Povedali mi, hovorím vám: vo vyhľadávači, píšte, cuketa hnije, sú všetky odpovede a rýchlo to vyskúšajte.

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, s najväčšou pravdepodobnosťou veľa vlhkosti a málo slnka. Rezal som niekoľko listov, odložil zhnité. Budem menej vody. Dúfam, že sa mi ešte podarí získať úrodu :) Ale súhlasím s Gulnazom, že nie je možné zistiť, že musíme hľadať odpovede nižšie na naše otázky. Keby to bolo len nedávno, tak áno! Pred položením otázky som sa v krmive pokúsil nájsť značky hashtag, bohužiaľ veľmi užitočné.

A predsa, možno existuje príležitosť na prijímanie upozornení na moju otázku, ja jednoducho neviem ako? A potom som musel ísť na stránku skupiny a hľadať svoju otázku.

Nepeľujte, opeľujte sa ručne

Som v práci, nemal som čas, chcem vám pomôcť rýchlo nájsť odpovede na vašu otázku. Keď idete do skupiny, nájdete riadok s ponukou správ, pod pravým rohom je vyhľadávací stroj s lupou s lúčom. Kliknutím na ňu sa objaví klávesnica a napíšte A keď píšete, vyhľadávací nástroj už poskytuje všetky odpovede napísané v informačnom kanáli, ktoré sú.

„Navrhnúť správu“ je, ale nenašiel som lupu 🙁

Mám smartphone, je tu lupa

V ľavom rohu je 7878 záznamov a oproti vyhľadávaču

Príspevky Spoločenstva namiesto vyhľadávacieho nástroja

teraz som si uvedomil: toto je normálne vyhľadávanie VK a pozrel som sa do „ponukových správ“. Vďaka, funguje to :)

Som rád, že som pomohol

Pozrite si video: Tykev cuketa Nero di Milano - 1, - semena 5 g (Júl 2020).