Tajnosť

Druhý život starých topánok: vytvorte nezvyčajnú kvetinovú záhradu


A kde si obliekaš svoje staré topánky? Vyhoďte ho do koša, vezmite ho do dediny alebo do krajiny a potom ho nasaďte pri vykopávaní zemiakov. Áno, nie je veľa možností. Existuje však jeden veľmi zaujímavý spôsob, ako krásne recyklovať staré topánky alebo topánky. V tomto článku sa dozviete, ako premeniť staré topánky na pôvodné mini kvetinové záhony.

Fázy výroby záhonov zo starých topánok

Najprv vykonajte audit vo vašej topánkovej skrini a vyberte topánky alebo čižmy, ktoré ste už dlho nenosili.

Vezmite zvyčajnú emailovú farbu a natrite povrch. Môže to byť obyčajný dekor, ale bude to vyzerať zábavnejšie, ak budete kresliť vtipné kruhy alebo pruhy. Namiesto maľovania na topánky môžete prilepiť ozdobu samolepiaceho farebného filmu.

Keď farba zaschne, je potrebné naplniť vnútro hnojivou pôdou. Ak vyplníte vysoké topánky, môžete piesok naliať na spodok a špinu na vrch.

Ďalej pokračujte v pestovaní kvetín. Zakrpatené exempláre môžete nechať spadnúť do topánok a obuvi: sedmokrásky, macešky, petúnie, begónie, nechtíka lekárske - sú to kvitnúce rastliny. Ale v čižmách musíte vysadiť vysoké rastliny: chryzantémy, astry, hyacinty, tulipány, ľalie, floxy, pivonky, kosatce.

Ako ste pochopili, je potrebné zmeniť náplň mini-postelí sezónnymi kvetmi po celý rok. Potom na vašej záhrade bude krásna výzdoba neustále!

Kvetinový záhon starých do-it-yourself topánok

Ako vyrobiť kvetináče zo starých topánok

Efektné kvetináče zo starých topánok