Otázky a odpovede

Prečo repa padá


Prečo padne červená repa?

Posypte zemou. Sadenice pestujem iba v skleníku.

Sadenice, pretože v našej klíme nemá čas rásť inak.

Napríklad, aby nedošlo k zoslabnutiu a nie smútoku, ktorý je na jednom mieste prázdny a na druhom hustý. Minulý rok som musel povinne pestovať sadenice repy červenej (v máji bola zaplavená krajina, nechcel som strácať čas). Takže sa mi veľmi páčilo, že aj tento rok plánujem pestovať sadenice. Navyše to nezaberá veľa miesta a času - je to jeden kus pôdy a po 2 týždňoch sú sadenice pripravené.

Vzal som svoju na balkón. Pred tým tiež padala a teraz sa rozveselila.

Priatelia, ďakujem veľmi pekne, vezmem to na balkón.

Povedzte mi, prosím, aké ročné sadenice boli vysadené v záhrade, ako by sa zakorenili a potom prestali rásť. Neexistujú žiadne koreňové plodiny, jedna vrchná časť listu je niekde okolo 4 cm.

A potom repa nevyrastie napríklad ako mrkva?

A na mojom balkóne niečo zomiera. Sedí v slimáku, možno tam je stiesnená?

Možno úzko. Alebo to možno vyplňte.

Možno. Toto je začiatok, ktorý som zaplavil. A teraz to vôbec vôbec nemám. Zostáva 10 kusov! Ale bola tma.

Natália, a pred rozmiestnením nevylievate postele ani dookola ani inou chémiou? Tiež som sa zbavil skôr a za týždeň som pristál a to je všetko. Vstal som. Nezmizne, ale nerastie. Zem je mŕtva

A prstom skontrolujete zem. Možno nemajú dostatok vody. Mal som tri odrody repy. Jeden rastie skvele. Zvyšok je taký. Možno je otázka v semenách. Tento rok som prvýkrát zasadil rastliny prostredníctvom sadeníc, takže tiež študujem. Keby ste ešte nemali veľa pňov, ponoril by som sa do samostatných nádob (poháre, plienky atď.) A kopal som ich do kotyledónov. Takže aspoň niečo uložíte.

Už nemám priestor na potápačské záplaty. Potom je lepšie pristáť v OG

Chémiu vôbec nepoužívam, ale zavlažovali ju slanou vodou a infúziou zo nasiaknutej trávy, a to nie je v akom druhu. Ak je zem mŕtva, čo pridať, zatiaľ neexistuje žiadny hnoj.

10 kusov v plienkach zaberie viac miesta ako slimák, ale vy ste, samozrejme, viditeľnejší. Už chcem pristáť v zemi, inak to pre ňu nie je dosť miesta.

V obchodoch sa hnoj a výťažky z hnoja predávajú v granulách. A tiež minerálne hnojivá now Na jar je teraz potrebné rastishki.

Ak dokonca, nechcem sa obťažovať. Už som z nich unavený. Potom to prineste. Vyber to. Zakryť to. Otvor to. Čo bude.

Mám tiež niekoľko miest na webe, kde nerastie nič iné ako burina. Tento rok tam chcem vysadiť sideráty a vykopať ich. Nechcem pridať žiadnu chémiu.

Rozumiem! Veľa šťastia pri sadeníc! Nakoniec je zdravie drahšie!

Ďakujem vám za tip. A minerom je hnojivo. Ako Kemir?

Je zrejmé, že žijem v Uralu, vo všeobecnosti ide o zónu extrémneho poľnohospodárstva, nikdy som však nepočula, že sa vysadí sadba repy. Výsadba postelí pre májové sviatky má všetko čas na dokonalý rast, do konca septembra, začiatkom októbra. Obdobie pestovania mrkvy je dlhšie ako v prípade repy, pretože mrkva nezasieva sadenice.

Pestovanú repu pestujeme nie tak, aby mali čas dozrieť, ale aby sme ju mohli jesť skôr.

Hmm, v mojej záhrade mám rovnakú otázku, že už má 2 pravé listy

Aj ja som už bol unavený, niekedy stredného veku, potom blchy, potom horúceho, potom chladného, ​​nemyslel som si, že je všetko také komplikované. Teraz vyschnú, potom pretečú a teraz niektoré strapce jedia lístie, ako keby vôbec nejedli všetko, takmer otrávili dieťa vôňou fitovermu.

Keď začali padať, prehĺbil som ich, akoby išli

Natiahli sa pre vás) naliať do zemlyokov a prehĺbiť sa do listov (očividne im chýba slnko)

Možno je vaša pôda kyslá?

A použil som fitoverm, nebolo cítiť zápach!

A tak áno

No, neviem, možno iné. Ten napravo, 4 ml. Alkohol zmiešaný s chémiou

Victoria, ktorú som použil. Čo 2 ml Žiadny zápach!

Preto nemá čas rásť? začiatkom 69-99 dní. Alebo vaše leto končí v júli.

Preto som až do posledného roka sadenice repy nikdy nesadil alebo nepočul o tom, zasadil semená 9. mája. Ale potom to začalo - tu je rozriedené, presadené tam, nie je tam žiadne šliapanie (pestujem repu výlučne pozdĺž okrajov postelí - takto rastie lepšie a nepotrebujete samostatné lôžko. 🙂 A minulý rok som musel zasadiť sadenice, a naozaj sa mi to páčilo. Vyzeralo to oveľa pohodlnejšie, ako semená do zeme.

V skleníku môžete pestovať sadenice doma, prečo sa vysadili skôr na čerstvé a rýchlejšie jedlo, ale nie na uskladnenie. Nebudete ho preexponovať na zemi, bude to opäť rásť. A je príliš skoro na skladovanie v auguste. Všetko je potrebné urobiť včas. Na obaloch na zadnej strane poľnohospodárskych spoločností, pre ktoré píšu, nie je nič spoločné pre nich alebo pre nich. Ľudia, zbláznili ste sa, ste pripravení vysadiť všetko sadivo doma. :-) pridajte si bolesti hlavy. Na jednoduchú otázku odpovedzte, prečo rastlina tak skoro. Lelo, predsa to nebude skôr, a zatiaľ nikto nezrušil spätný mráz. Pôda by sa mala opäť zahriať. Áno, veľa vecí

Experimentoval som, vysadil sadenice a miesto zostalo, kým sa semená nevysiali, celá repa vyrastala zo sadeníc a zo semien klíčkov, pozri všetky štyri.

Nesúďte sami, ale nebudete odsúdení. Ak nerozumiete dôvodom, neznamená to, že nie sú. Kde som napísal, že pestujem repu skôr, ako je potrebné? Zasadil som repu pre sadenice. RÔZNE, ak som ich vysadil do zeme. Len preto, že sa cítim tak pohodlne (moja hlava neubližuje. “Už týždeň po výsadbe sa dá presadiť na postele, ale minulý rok som sa presadil o dva týždne neskôr (pretože v krajine došlo k záplavám, nebolo tam jednoducho nikde zasadiť). Nemám semená. Zasadím všetky semená v čase určenom výrobcom a vždy si pozorne prečítam zadnú časť vrecka a recenzie o tejto odrode (čo mi vôbec píšete, tomu nerozumiem?) Nemusíte vymýšľať niečo, čo nie je niektoré zovšeobecňujúce závery. A mimochodom, odstraňujeme repu (a VŠETKO všeobecne) práve v blízkosti prázdnin v auguste, že je. Karl 31. augusta Stále máte otázky? 🙂

Takto vyzerá repa týždeň po výseve (fotografia LAST YEAR, zhotovená 25. mája, tento rok som ju ešte nezasadila a ani 2 týždne nebudem pestovať). Mal som 2 kusy takýchto jedál, sme viac ako dosť. Rozhodne nie je potrebné ponáhľať s výsadbou repy na sadenice, rastie veľmi rýchlo.

Nesúhlasím s vami. Sadenice som vysadil z niekoľkých dôvodov: nemám skleník, skorú repu, pre mňa je to experiment. Neurobilo sa to z ničoho, ale zo zberu v júni. A podľa recenzií rastie repa vysadená v sadeníc lepšie. Všetci sme tu, ako ľudia, dospelí, a ak niečo urobíme, existujú dôvody.

A v skleníku to nie je metóda sadenice?

Takže nemám skleník. Tu doma a musíme všetko pestovať.