Otázky a odpovede

Prečo majú paradajky nezvyčajný tvar?


Dobrý deň! Chcem sa opýtať, čo moje paradajky? Zasadil som záhradu druhýkrát v mojom živote a takéto paradajky mám prvýkrát. Čo robím zle? Ďakujem

niekedy ... froté kvety. Je to v poriadku, márne sa roztrhali, sú vynikajúce Pts chutné)))

Povedzte mi, môžu sa zafarbiť sami, ak budú odtrhnuté? Jednoducho nebudú mať čas dozrieť v kríkoch, večer, noc a ráno je chladno a rastú na otvorenom priestranstve.

žlté, ružové a biele paradajky sa na okennom parapete môžu sfarbiť na červeno. Zelení by sa mali vkladať do škatule (v ideálnom prípade spolu so žltou alebo červenou) v 1 vrstve (druhá a tretia novina) a umiestniť na teplé miesto (na rýchle zrenie) v chlade (na dlhé zrenie).

Áno, a je lepšie si takéto froté kvety odobrať, nie je to len prirodzená škaredosť, ale také plody dozrievajú dlhšie, nerovnomerne, nič nestrihajú a nejedia, spomaľujú vývoj ostatných plodov na rastline.

toto je druh šalátu.

Taká rozmanitosť, zo všetkých odrôd, iba býčie srdce mi dáva také šialenstvo, ostatné sú rovnaké

tu to mám. Nebudem ich zasadiť budúci rok, milujem, keď vyzerajú krásne.

Zasadil som ich prvýkrát, tak som pochválený, zviedol som))) už v živote)

Dievčatá, nehrešte. Srdce býka je vždy dokonalé. !!!

Ako povedala Elena, odrežte froté kvety. Alebo sa pokúste to nedovoliť. Na rozdiel od všetkých rád, keď som zasadil sadenice, okamžite som otvoril obe dvere a nezatvoril som ich ani za silných dažďov a vetra. Sú kalené a včely voľne lietajú.

je to len to, že mnohí v skleníkoch majú aj papriku a uhorky a baklažány všeobecne netolerujú chlad ... A býčie srdce mnohých jeho semien už bolo znovuzrodených 10-krát ... Áno, a tie zakúpené nie sú poistené ... Nedávno som písal len o Zozulya (uhorka), že napriek tomu, že ide o hybrid, bol dokonca znovuzrodený vo vreciach ... Staré odrody ...

aj moja mama nejakým spôsobom vysadila býčie srdce a jej šialenci tiež rástli ...

Čítal som tiež, že škaredé bytosti sa rodia, keď je v dierach veľa humusu / dokonca hnoja. Proces dozrievania začína a kvety nie sú opeľované ... niečo také.

Mám býčie srdce perfektné pre všetkých. Veľké mäsité. Ale trochu kyseliny ... a ešte oveľa viac)))

Dobrý večer, môžem sa spýtať otázku: Prečo sú paradajky kyslé? Je to kvôli rozmanitosti, alebo som niekde som im niečo nedal, alebo naopak niečo? Ďakujem!

Natalya, neviem. Nie som taký zvláštny. Len amatér. Moja sladká a mäsitá))) obľúbená odroda môjho manžela. Iní jednoducho nejedia.

Chcel by som pochopiť dôvod, ale veľmi sa mi to páčilo! A veľa z nich a bitka nie je vysoká.

V prípade záujmu: veľa mulčujem a neustále kosím trávu, hojne ju polievam týždenne. Niekoľkokrát ošetrené jódom / mliekom, raz boritým a raz kvasinkami. A popol takmer zakaždým, keď prach. Hnoja nemá rád šproty v dierach, ktoré neboli vložené)))

a že niekto používa šproty na záhrade?

Áno))) radiť v jamke pri pestovaní paradajok. Typ fosforu, užitočné