Otázky a odpovede

Prečo paradajky nekvetú a korenie neprináša ovocie


ahoj

1) Paradajky nekvitnú. Bolo tam niekoľko kvetov a zmizli. Vysadené v máji. Pestujte v skleníku. Možno preto, že som neodtrhol spodné listy, až teraz ich pomaly otváram.

2) Pepř na jednom kríku iba 1 ks. rastie. A všetky ostatné sú prázdne. Povedzte mi, čo mám robiť?

Vopred ďakujem

Naučte sa ruský jazyk a potom napíšte. Je to škoda !!!!!

???

shpaaaaakostoyanie)))) alebo inak to bude!

Mám vzdelanie - učiteľka ruského jazyka .... Nemôžem pomôcť opýtať sa !!!!

Jan, odtrhni celý film alebo čokoľvek, čo tam máš ... zhoria. Pozrite sa na pásku nižšie, takže každý deň napíšete rovnaké otázky ... a odpovede massssaaaaaa

Ak sú kvety veľmi horúce, sterilizujú sa samy. Možno máte v skleníku vysokú teplotu? A listy sa odtrhnú až po uviaznutí ovocia, pod touto vetvou ju môžete odrezať. Stále ste však neviazali ovocie. Môžete postrekovať vaječníky.

ak budete venovať pozornosť všetkým chybám v pravopisu, strecha pôjde. Škoda, že niektorí Rusi nepoznajú svoj jazyk. Stáva sa, že osoba inej národnosti píše lepšie ako ruština. A niekedy mám telefón alebo tablet, ktorý mení samotné slovo ... toto je z inej opery a musím všetko starostlivo skontrolovať .... Raz som napísal SMS do hlavy, potom sa spolu smiali na dlhú dobu)

Ak je to v podstate otázka, ako záhradnícky guru, radím, zaujímalo by ma, prečo?

Sú ľudia, ktorým to nie je dané, aby tomu rozumeli? Mal som prvý rok nevedomosti, vyskytli sa nejaké prekrmovania, ale nebol som jeden ... Mohol som len ísť online a vidieť, ako by malo rasthi - základy ... A len kúpiť sadenice a strčiť kudatotam - toto môže byť dieťa ... Ako môžete vysvetliť v tejto fáze rastu, že paradajky musia byť vetrané, že nie sú postrekované, že nemajú radi vlhkosť, že papriky musia byť kŕmené aspoň niečím, aby nevyzerali ako mŕtve buriny .... To je úplne začiatok, že človek by mal vedieť, keď hodí sadenice do zeme ... Bude sa oddávať o rok alebo dva a skóre))

Mám to vo svojej krvi))) Nemôžem si pomôcť, ale všimnúť si))

Prečo striekať paradajky?

Paradajky sú veľmi preplnené (aj keď boli plnené) a myslím si, že krycí materiál je možné odstrániť

Všeobecne nie je jasné, kde a ako to bolo vysadené, zdá sa, že ho práve vysadili v jednej hromade, dobre si môžete aspoň niečo prečítať pred rastom ... v akej vzdialenosti od rastliny, v ktorej T rastie, svetlo, zalievanie, vrchná úprava, (aspoň na vrece) so semenami) a skupina je plná všetkého každý deň, každý raz začal, prvý rok od nevlastných detí som si myslel, že nezomriem, nič nebolo jasné a nefungovalo to hneď, že som to nečítal, ale ak to ani nečítate ... prečo ste mučení a sami?

s čím si prišiel ... možno to píše takto.

a zrazu pomôžeme a muž sa vydá pravou cestou, vysadím aj prvý rok, ale nejako od detstva sa všetko v mozgu odložilo, ruky robia všetko samy), susedia volajú profesorovi, pretože moje plodiny sa ukázali skôr, a teraz počúvajú moje rady, ale v tomto situácia nechápem, aký je dôvod? Pre mňa tak pristál a upravil

Okamžite som videl dôvod)), ale radšej nevyjadrím úplne .... Autor je jednoducho poučený - nie váš - dobre, bez potreby))

Victoria, Havalnik

Dievčatá, nehádajte sa. Toto je skupina otázok a odpovedí, nie oblasť bazárov

Raz šla moja malá dcéra na mesiac do nemocnice. Bolo šťastie, že sa objavil známy lektor ruského jazyka, v 2-3 hodinách bola medzera odstránená! „Keby to učili v škole,“ povedala dcéra, „všetci by boli vynikajúci študenti!“ Možno mal autor nezbedného učiteľa? Alebo to možno nedáva príroda? V žiadnom prípade nie je posielanie naučiť sa jazyk pred položením otázky skupine poľnohospodárov veľmi správne!

Dievčatá, keď som začal záhradiť, vo všeobecnosti som vysádzal mrkvu a nenasadil som cez hrebeň. Všetci sa smiali, že mám tri riadky. V tom istom roku však kúpila knihy a časopisy (v tom čase nebol internet) a začala čítať a študovať. A teraz študujem, ale teraz je tu internet. Pred pestovaním odrody berte do úvahy schému výsadby, svetlo, teplotu, vlhké podmienky a potom zasadte a premýšľajte, ako ju pestovať. Všetko je v rukách človeka a hlavná túžba. Je to škoda, keď sa človek nechce niečo učiť a hneď to urobiť. Ja už o tom paradajke nič nepíšem, Nadezhda napísal všetko podrobne nespočetne krát. A stále, každý deň a každý druhý deň, to isté. Milí spolužiaci. , prečítajte si informačný kanál a ďalšie príspevky, nielen sa pýtajte. Koniec koncov, ľudia, ktorí odpovedajú na vaše otázky, trávia svoj osobný čas zadarmo a pomáhajú nám všetkým. Nebuď lenivý čítať ďalšie príspevky a veľa otázok samo zmizne !!!! Mimoriadna vďaka Nadezhde za podrobné a správne odpovede. Nemám vždy čas odpovedať tak podrobne.

Čo zaútočili na človeka ??? Sú všetci múdri? Opýtala sa Yana, takže prosím odpovedzte.

Pokúste sa zalievať menej často a iba zdola. Napríklad, keď sa spýtam, budem sa pýtať: Uvidíte sami), nezabudnite na vzduch a nabudúce zasadte paradajky, ktoré nie sú tak blízko a paradajky sú zelené, zdravé a kvitnú), objaví sa trpezlivosť a paradajky.

Áno, do októbra zjavne ...

Boli divoký ako sliepky ... ľudia inej generácie poznajú ruský jazyk .... učitelia pracovali so svojimi dušami ... a o rastlinách to pestujem už mnoho rokov, ale každý rok na jar chodím na informácie ... nebuďte leniví ... učte sa .... a povedzte tomu, komu je daná .... Nie ... všetci sme sa poučili z našich chýb ... alebo sa mýlim?

na úkor ruského jazyka mám dcéru 26 rokov a dokonale ovláda rusky jazyk a hovorí správne. Učitelia sú teraz dobrí, stačí urobiť všetko správne a požadovať od svojich detí. Okrem toho som čítala texty pre deti pod diktátom a výňatky z diel ruských klasikov. Je mi ľúto, že nemám vyšší príchod, ale deti vedia rusky takmer dokonale, dokonca aj teraz ma opravujú, ak kladiem dôraz nesprávne. Ospravedlňujeme sa, ak niekto niečo „skóre“, je to jeho vlastní podnik, ak sa nechcete učiť rusky, nie. Ale musíte rešpektovať ľudí, ktorí ho poznajú a počúvajte ich.

Podľa môjho názoru nebolo vysadených veľa paradajok, ale boli uzdravené. Odstráňte nevlastné deti, ale nie všetky naraz. V skupine sú také témy a na internete je FULL.

Ak ide o korenie, potom som ho mal dva roky. Nemohol som s ním spoznať priateľov. Pepř je všeobecne rozmarný. Miluje teplú posteľ chutnú, nemá rád zima, poškodenie koreňov vedie k ich dlhému prežitiu a chorobe. Páči sa im časté zalievanie, nepáči sa im kyslá pôda. V tomto štáte sused dva týždne stojí papriky. Pomaly zomiera jeden po druhom.

Krmili ste ich, vykrmujú.

A v čase kvitnutia paradajky môžu byť zasadené? Zdá sa mi, že sú príliš silné, ako sedí. Stepsonovcov treba určite odstrániť, inak by sa ukázalo, že les nestačí, svetlo (IMHO) im nestačí.

A korenie v tomto stave nebude rodiť ovocie. Na mňa v máji (paprika) horeli veľmi silno. Vyhodili všetky kvety a časť listov a vyzerali ako na fotografii. Dobré zalievanie a mulčovanie však urobili svoju prácu, teraz je tu veľa listov a kvetov a vaječníkov. Autor, nakrmte svoju vlastnú, môže mať zmysel uviazať posteľnú bielizeň. Hilenky sú pre nich ťažké.