Otázky a odpovede

Prečo cesnak zožltol a spadol


Dobré ráno, povedz mi, čo sa deje s cesnakom? Všetky zožltli a spadli, možno je čas vykopať? vysadený cesnak na zimu, územie Stavropol.

Cesnak môže ísť na zem. Je lepšie kopať

Ďakujem

Áno, zmeškal som okamih, na jar som všetko vytiahol a potom som sa opäť trochu dostal

Z nejakého dôvodu seno raz stálo a spadlo, chodili týždeň,

Silne sa na to postavil. Že by krajina mala byť vyhodená do vzduchu, ale potom dážď neprejavil šípky, nie je otvorená rada vykopať recykláciu, ktorá sa nedá rezať, môže sa rezať pomocou mlynčeka na mäso a môže sa pridať do polotovarov a riadu, nebude smutné, že záhradníci sú tak naštvaní, že máme šťastie

Výhonky sú zrelé, čo znamená, že cesnak dozrieva, ale nebude to veľké, šípky sa musia odrezať, pár by malo zostať na semená.

Niektorí záhradníci nechajú na cesnaku pár šípok, aby pochopili, kedy majú úrodu pozbierať. Ale v cesnaku so šípkami sú cibule vždy menšie, niekedy o tretinu a niekedy o polovicu.

Čo je už nalomenie, ktoré šípy? Hnije v plnom prúde! Je nevyhnutné ich vykopať. Ak je pripravený na zber, šípka stojí rovno a vak na semenách je popraskaný. A tu šípky nemali čas sa otočiť a cesnak je žltý, tiež visiaci. Čistite a recyklujte. Alebo za týždeň všetko na kompostu.

Tento cesnak môže byť stratený, musí byť okamžite vykopaný, nie veľký

Máte pravdu, z telefónu bolo ťažké vidieť, ale šípky museli byť predtým odstránené.