Otázky a odpovede

Prečo smrekové ihly vysychajú a padajú


Povedzte mi, čo vianočné stromčeky? Mesiac po výsadbe začali ihly vyschnúť a spadnúť. Niektoré vetvy sú úplne plešaté ocele. Neexistuje žiadny rast, ihly získať fialový odtieň.

Nalejte koreň, mulč a postriekajte zirkónom !!!

Po dobu dvoch rokov sa prispôsobia, len sa o ne dobre starajú, na jar nalejeme veľa vody, najmenej 2 vedrá na každú, na ihly - striekajte epínom, pravidelne, až kým neodídu, očistite ihly, ktoré sú osprchované, natierajte ich na nohy.

Ako ste ich vysadili? S uzavretým koreňom alebo s otvoreným vláknom? Čo bolo vložené do pristávacej jamy? Ak je vysadené, v akom počasí?

Bohužiaľ, transplantácia takýchto veľkých rastlín je riziko, ktoré je veľmi ťažké zakoreniť. Všetky stromy je potrebné ošetrovať rastovými stimulátormi každý deň, ak je pôda rýchlo zaschnutá, je potrebné ju zalievať a postrekovať ju vodou (tj. Posypať ju), ak je potrebné tieňovať na slnku. V zásade si nekúpim také veľké, beriem bábätká a mám s nimi dosť starostí (to isté robím, ožívam za mesiac), ale na celú sezónu potrebujú oko za oko. Tu som všeobecne kúpil kužeľovú jedľu za cent za markízu - vyšiel som von, krása rastie. Musíte sa pozrieť na také veľké stromy v škôlkach a zasadiť ich na svetové strany, pretože tam rástli dokonca aj v nádobe (pre ihličnany je to veľmi dôležité). Strom môžete vysadiť na východ namiesto na západ a začne to bolieť. Pokúste sa ísť von, môže sa ukázať, že sa nejedte ničím, kým neuvidíte, že strom rastie a odchádza.

Avšak)) pred niekoľkými mesiacmi sa o týchto smrekoch diskutovalo už ...

áno, tiež si pamätám tento smrek

skúste na to všetko zabudnúť, ústami, nezmysly o svetových stranách a „zasadte strom na východ namiesto na západ a začne to bolieť“ ©, a potom môžete ľahko pestovať nielen lacné šišky, ale aj ihličnany normálnej veľkosti výsadby;) Ihličnany jednoducho milujú slnko (okrem tisu sa bude v tieni cítiť dobre); a veľké / hľuzy sa musia vysádzať včas. A žiadny problém))

Všetky ihličnany transplantácie veľmi skoro na jar

Ihličnany sa presádzajú pred a po vegetačnom období. Do polovice mája a po polovici septembra; ± v závislosti od klimatickej zóny krajiny. Ihličnaté ZKS sa vysádzajú kedykoľvek v sezóne.

Presadil som aj vianočný stromček. Sused ma naučil zbierať z lesa ihličkami a posypať ich vianočný stromček namiesto hnojiva, aby bolo lepšie zakoreniť. Ak je vonku horúco, voda častejšie.