Otázky a odpovede

Prečo hrušky miznú z listov


Dobrý deň Povedz mi, čo sa môže s hruškou stať? Tam boli krásne listy, ale niečo sa stalo za 3 dni. Možno môžete ušetriť?

Keď sa vaša hruška opaľuje na slnku.

Skúste teraz spracovať Zircon.

Žiadam tiež Uralov a Sibírčanov, aby odporučili odrody hrušiek, ktoré sú skutočne mimoriadne plodné v oblasti extrémneho poľnohospodárstva! Snažil som sa pestovať hrušku asi 10 rokov, už som zabudol na meno, vysadil som druhú na opelenie - výsledok je nula, všetko, čo v zime rastie a mrzne! Manžel prisahá, ale nenechám sa vykoreniť, klíma sa mení, je tu šanca ... pre budúce generácie!

Mám nádhernú lesnú krásu, Sibír, Omsk. A nemám tušenie, ako na vás mrznú), moje marhule zimujú, čerešňová slivka (aj keď bola zamrznutá mladosťou), hrozno nesie ovocie, aktinídie, rododendrony atď. všetky zimy)

hroznovo plodne krásne! Hrušky, ako krík, každý rok som rezal mŕtve vetvy, hlavný kmeň je už 10-15 cm, z ktorého je výhonok, ale tvoriť strom je úplný čmeliak! Druhý je tiež! Tento rok sa ponáhľal do rastu, ale nie skutočnosť, že prežije v zime! Pozemok pri rieke, ale podzemná voda je ďaleko!

Actinidia zima

Mám tiež Irtysh v blízkosti, asi 50 metrov k rieke, súčasný stav sa prebudí neskôr, ako ostatní nie, ale vôbec sa necíti, je tu málo parazitov, zima stromov normálnych), hruška presne nemrzne), mám krásnu lesnú odrodu, vzal, pretože zimná odolnosť je dobrá. A lepšie si vyberajte s dobrou zimnou odolnosťou a tie, ktoré sú tvorené vložkami (nie vyššie ako snežná dráha, aby boli vetvy)

Pestujem jablká, čerešne, slivky, tŕne - buriny) Problém s vlašskými orechmi a hruškami !!!

dobre, je to rovnaké pre mňa), už som premýšľal o vytvorení stielky, ale nie, po pár rokoch zamrznutia pod úrovňou snehu a teraz existuje nádej, že všetko bude normálne, prezimovali sme si niekoľko vetiev ... dúfam, že to bude silnejšie a kúsky 7 som skutočne odrezal)

a význam vložiek? Miesto pre zvedavosť?) Môj sen je nerealizovateľný - neobmedzený priestor, samozrejme v primeranom rámci, samozrejme a experiment, na rozdiel od kánonov!

veľa pôdy?

ide o to, že nezmrazí), broskyne rastú a nič), úroda ...) Nerozumiem, keď sa vložky do jabloní ... nie sú skutočne normálne a miesto bude úplne prázdne ... takže moji priatelia majú 2 vložky do jabloní, 1/4 pozemku prúd pod nimi zmizol

Ja osobne to nemám), 5,5 akrov, dobre, za pozemkom je niekto pozemok), letná chata je extrémna, stále existuje asi 7 akrov, už som pridal divočinu)), budujem bažantnú voliéru)

No, ste drzý majster cudzích krajín, agresor je skutočný, ale ja vám závidím !!!! Mám 10, ale toľko bezcenných budov

máme súčasný dom, sprchu, WC)), vzadu urobíme prieskum a postavíme skleník, kúpeľňu, malú prístrešku na inventár a všetky druhy drobností, dobre, ohradu), + zemiaky tam a záhradné dno už)

eklmn !!!! Melón ??? A vinica ??? Kvetinová záhrada po celej záhrade!) Gril a bazén, ako bieli ľudia?)) No, nie je tam dosť pôdy !!!!

melón aj na chrbte, t. nie na pozemku, je tu veľa kvetinových záhonov), pre mňa sú kvety zaujímavejšie ako zelenina)), práve teraz dokončíme verandu k domu a začneme otvárať balkón a pod ňou je terasa), asi ako na tejto fotografii, je tu vinica)), všeobecne, čokoláda s týmto pozemkom ešte to nie je naše)))

márne si tak o zelenine! Podľa fotografie je šteniatko stále! Dnes som si kúpil JEDEN PRE svojho vnuka !!!! mrkva - je čas zaviesť doplnkové potraviny, cítim sa ako fašista !!! Je možné nakŕmiť deti z obchodu? !!!

Pani poštovej schránky a hrušky s dlhým utrpením, napíšte, kedy bola táto hruška vysadená?

Minulý rok