Otázky a odpovede

Prečo medlar zatemnil okraj listu


ahoj Na mojom mieste vyrastali dva medárne stromy. Už majú 4 roky. V minulom roku sa im stala katastrofa - okraje listov stmavli. Hrnce s drenážnymi otvormi, zriedka zalievanie. Možno je to táto choroba? Možno má niekto skúsenosti s pestovaním medlaru doma? Podeľte sa o svoje skúsenosti, budem vďačný za tipy.

Jedol som ovocie v tureckom hoteli a naklíčil semená)))) zem, mimochodom, dnes bola suchá, zariadil som pre nich sprchu a napojenú energiou. Môžu urobiť väčší hrniec?

Ak môžete ukázať fotografiu koreňov

Dnes je už príliš neskoro na ich vyzdvihnutie, zajtra sa pokúsim pozrieť na korene.

dobre

Všeobecne platí, že je to slušná polievka, často si zalievam svoje vlastné, mierne hnedé špičky listov mierne vysušujem. Baňa má iba dva roky.

Je to tak? Ďakujem!

Len som sa rozhodol transplantovať, ale korene sú dobré, nie je hniloba, iba tenká, možno by to mali byť ...

A nie dosť. A hrniec sa výrazne zvýšil? A do ktorej krajiny sa presadili? Zo záhrady alebo zakúpené? Ak potrebujete kŕmiť korene zo záhrady, ak je v obchode, potom sú tu všetky živiny, ale môžete ich doplniť opitým čajom alebo zriedenou glukózou. Dobré pre korene. Alebo Kornevin.

Iba jeden sa vylial takýmto spôsobom, pretože v tom istom kvetináči nebolo vysadených príliš veľa koreňov, bola vyplnená iba nová pôda, už s komplexom hnojív. A ešte nalial energiu.

Skvelé riešenie. Čakáme na zmenu v závode.